Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

O nás

Firma Obnovitelné zdroje Pardubice se specializuje na instalace solárních (hybridních solárních) elektráren na rodinné domy a menší provozní objekty (sedlové i ploché střechy téměř všech druhů krytin), kde máme velké zkušenosti a osvědčené montážní systémy. Jelikož jsme čistě rodinná firma, jsme schopni nabídnout všem zákazníkům osobní a vstřícný přístup. Spolu s fotovoltaickými elektrárnami také dodáváme a instalujeme malé větrné elektrárny.

A proč se považujeme za odborníky na menší elektrárny? Již od samého začátku působení naší firmy jsme se soustředili pouze na instalace střešních elektráren o menších výkonech (více jak 230 instalovaných solárních elektráren hovoří samo za sebe), neboť právě tyto zdroje energie považujeme za prospěšné nám všem i přířodě. Nikdy jsme nepodporovali megalomanské megawatové projekty instalované na hektarech orné půdy.

Vždy se snažíme najít pro našeho zákazníka nejoptimálnější řešení, které splní jak kvalitativní nároky tak i nároky cenové. Díky uzavření mnoha výhradních dodavatelských smluv můžeme nabídnout zákazníkovi výhodnou cenu za výrobky světových výrobců.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Richard Král - jednatel firmy